O mnie...Anna Sieńkowska- magister sztuki absolwentka Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (obecnie UAP)w Poznaniu. Uzyskała dyplom z grafiki projektowej w Pracowni Ilustracji i Typografii w pracowni prof.Grzegorza Marszałka. Jako artystka zajmuje się przede wszystkim malarstwem symbolicznym, ilustracją i projektowaniem graficznym, używając różnych technik: od akwareli i temper na papierze aż po akryle na płótnie. W swoim dorobku ma wiele wystaw zbiorowych oraz indywidualnych, ilustracje i okładki do książek, plakaty, akcje ulicze.

Od roku 2013 jest współzałożycielką Galerii Centralne Oko działającej w Poznaniu na ul. Garbary jako kuratorka, przygotowała i zrealizowała wiele wystaw promując artystów środowiska poznańskiego oraz kilku artystów z całej Polski, pokazując malarstwo, rzeźbę i fotografię. Uwieńczeniem tych przedsięwzięć było zrealizowanie wraz trzema innymi galeriami, projektu "pozaPOZNANIEM", zakończonym wystawą w poznańskim Arsenale.
Od kilku lat prowadzi zajęcia edukacyjne dla młodzieży chętnej zdawać egzaminy na wyższe uczelnie artystyczne, prowadząc szkołę "OK.O Nauka Rysunku i Malarstwa". Bierze udział w projekcie CK Zamek pt :"Biblioteka Wyobraźni" i "Na Straży Wyobraźni" - prowadząc warsztaty dla dzieci młodszych oraz młodzieży gimnazjalnej. Tworzy również warsztaty dla dzieci, oparty na autorskim programie w "Pracowni Garbary 30". Jest współtwórczynią Fundacji Sztuka dla Ciebie.