Oto najszęściej zadawane pytania.


1. Rysuję bardzo krótko. Czy mam szansę dostać się na wymarzoną uczelnie?
Każdy może nauczyć się rysować. Zależy to nie tylko od predyspozycji a przede wszystkim determinacji, pracowitości danej osoby, oraz odpowiednich korekt. Trzeba rysunkowi poświęcić dużo czasu a efekty na pewno będą widoczne.
 2. Jestem w gimnazjum lub zaczynam liceum. 
Czy mam jeszcze poczekać z 
nauką rysunku?
Na rysowanie nigdy nie jest za wcześnie. Jeżeli ma się do dyspozycji 2- 3lata to jest to dobry czas aby przygotować się do egzaminów. Jeżeli jesteś w klasie maturalnej proponuję kurs intensywny.

 3. Jak  dokładnie wyglądają lekcje? 
Każde zajęcia, niezależnie od umiejętności
trwają 3 godz zegarowe i prowadzone są w małych grupach kilkuosobowych. Taka ilość uczestników pozwala mi poświęceniu uwagi każdemu z osobna. Również, indywidualnie przeprowadzam korekty prac domowych.
Na zajęciach z rysunku omawiane są podstawowe terminy takie jak: perspektywa, światłocień, kompozycja itd... Nie narzucam uczniom swojego sposobu rysowania, przypatruję się predyspozycjom danej osoby i staram się wydobyć jej indywidualność. Od lat - z doskonałymi rezultatami, uczę również malarstwa, które jest punktowane tak samo na egzaminie, jak rysunek o czym często się zapomina.

 4. Jaki jest program kursu?

Kurs zaczyna się od podstaw, dla tych którzy dopiero zaczynają uczyć się rysować.
Ci, którzy mają już doświadczenie otrzymują bardziej zaawansowane ćwiczenia i zadania.
Początki to rysowanie brył, potem małych martwych natur, które z czasem stają się coraz bardziej skomplikowane. Następnie przechodzimy do malarstwa i nauki anatomii i rysunku modela. Równolegle każdy z uczniów wykonuje ćwiczenia  z przedmiotów kierunkowych.